ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Європейський стартап – зустрiч молодих лiдерiв!

01.12.2017 12:16
Європейський стартап – зустрiч молодих лiдерiв!
Європейський Союз, який останнiм часом зазнає багатьох змiн, повинен знайти нових лiдерiв, новi команди, що зможуть творчо реагувати на сучаснi виклики. Європа потребує нового плану розвитку, i європейський стартап – єдиний спосiб реалiзувати проекти майбутнього.
З 4 по 8 вересня 2017 року молодi люди з усiєї Європи працювали над такими новаторськими iдеями пiд час п’ятиденного Економiчного форуму молодих лiдерiв, який вiдбувався у Новому Сончi та Криницi-Здруй, Польща. Вони брали участь у семiнарах, навчальних вiзитах та дискусiйних сесiях iз представниками свiту економiки, полiтики та бiзнесу на тему майбутнього Європейського Союзу. Встановлювали контакти та знайомилися з Польщею як сучасною, iнновацiйною країною, маючи можливiсть долучитись до нових спiльнот та допомогти в синергiйному розвитку.
 
Слiд зазначити, що досвiд та перспективи пiдприємництва молодих людей є однiєю з вiдправних точок для розумiння майбутнього Старого континенту. Економiчне залучення молодi впливає на розвиток не тiльки окремих країн, а й усiєї Європи, тому вирiшальне значення має успiшне подолання викликiв у створеннi молодими людьми власного бiзнесу. Це особливо помiтно у країнах Центральної Європи. Безперечно, Польща в цьому показує приклад як країна, де на самозайнятiсть та мале пiдприємництво припадає третина всiх пiдприємств.
Заступник польського мiнiстра закордонних справ Ян Джеджичак заявив, що в Польщi мають аргументовану думку про себе як про країну з найбiльшим розвитком. У своєму виступi на Економiчному форумi молодих лiдерiв вiн заохочував молодь набувати нового досвiду i не боятися невдач. А також подiлився з молодими лiдерами своїм рецептом успiху: «Ти повинен спостерiгати за успiшними людьми, бути з людьми розумнiшими та старшими, нiж ти, за тими, хто досяг успiху. Це ключ до саморозвитку – мати лiдера, який буде для вас прикладом». 
 
 
Водночас Чипрiан Драгомир, учасник з Румунiї, зауважив, що важко досягнути чогось самостiйно: «Пiдприємництво не завжди має на увазі те, щоб бути лiдером або мати кращу iдею, йдеться про приєднання до вiдповiдної команди». Зустрiч у Польщi сприяла створенню таких команд, якi разом працювали над запуском нових стартапiв.
 
Економiчнi форуми молодих лiдерiв створюють простiр, що надає молодi можливiсть висловлювати свою думку, вивчати польський досвiд та налагоджувати спiвпрацю. Як заявив Матей Кека, один з учасникiв iз Чеської Республiки, iнтеграцiя молодi з усiх європейських країн вкрай потрiбна, лише завдяки цьому ЄС зможе конкурувати з Китаєм або Сполученими Штатами. Пiдбиваючи пiдсумки, можна зазначити, що молодi лiдери, їхнi пiдприємницькi iнiцiативи, вiдданiсть та творчiсть мають найбiльший вплив на становлення Європи. Саме так створюється її майбутнє.
 
Економiчний форум молодих лiдерiв щорiчний i цього року вiдбувався дванадцятий раз. Уже традицiйно цей захiд вiдкритий для молодих лiдерiв та лiдерок з України, представникiв пiдприємництва або активних громадських дiячiв.
 
Реклама

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter