ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

I всi -- "бiлi та пухнастi"

03.03.2006 20:38

Пiд час прямого ефiру кандидати розповiдали, яким бачать майбутнє мiста. А ще говорили про корупцiю та хабарництво в органах влади, непрозорiсть оренди, продажуземельних дiлянок i примiщень, ремонт дорiг, освiтлення вулиць, iндивiдуальне опалення, створення об'єднань спiввласникiв табудинкових комiтетiв.
Один iз кандидатiв у мери, Олег Чернецький закликав опонентiв завойовувати голоси виборцiв конкретними справами, а не обiцянками. Зокрема -- будiвництвом дитячих майданчикiв.
Святослав Кравчук головним вважає збереження промислового потенцiалу мiста.
Володимир Литвинюк запропонував змiнити принципи пiдходу до органiзацiї мiської влади, на конкурснiй основi проводити вiдбiркандидатiв на державнi посади.
Олександр Гiль вважає, що без прийняття статуту мiста основних проблем не буде вирiшено.
На думку Миколи Кучеренка, мiська влада має визнати, що вона -- банкрут, а лучани не повиннi голосувати за нинiшнiх владцiв.
Для Володимира Жгутова вагомими є питання реконструкцiї залiзничного вокзалу та вiдновлення Луцького аеропорту.
Олег Бойко пропонує запроваджувати в Луцьку iндивiдуальне опалення.
Євген Мельник вважає, що треба будувати комунальне житло.
Iнна Рейкiна закликає видавати премiї тим, хто виявлятиме хабарникiв.
Геннадiй Кожевников бачить вирiшення проблем у незалежному вiд мера депутатському корпусi.
Натомiсть на дебати так i не з'явилися четверо кандидатiв на посаду мера: нинiшнiй глава мiста Антон Кривицький, а також Богдан Шиба, Олег Максимович та Олександр Главацький.
А тим часом у Закарпаттi обласне вiддiлення КВУ запропонувало кандидатам у мери Ужгорода, Чопа, Мукачева, Перечина таХуста взяти участь у проектi "Зустрiч iз кандидатом" -- 30 хвилиннiй передачi на однiй з мiсцевих радiостанцiй. Однак бiльшiсть з них, попередньо погодившись, вiдмовляються вiд пропозицiї, мотивуючи вiдмову своєю надмiрною зайнятiстю.
Як розповiв голова ЗОВ КВУ Ярослав Фриндак, далеко не всi полiтики, якi претендують на керiвнi посади в мiстi, можуть вважати себе здатними дебатувати в прямому ефiрi. "Саме формат дебатiв у прямому ефiрi дозволяє виборцю побачити реальний портрет кандидата, а не заховане, до неприємностi усмiхнене фото на бiгбордi. Допоможе визначити iнтелектуальну вартiсть слiв кандидата. А вiдмова -- це ознака того, що кандидат боїться прямої зустрiчi зi своїм виборцем", -- вважає Ярослав Фриндак.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter