ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Ротару замало Литвина – вона хоче меценатів в законі

06.03.2006 12:17

Про це у суботу в Сумах кореспондентові УНІАН повідомила прес-секретар Всеукраїнського передвиборчого туру співачки Оксана Пластун.
За її словами, Ротару впевнена, що культура має сама заробляти на себе гроші, але для досягнення цього необхідні серйозні державні капіталовкладення у галузь. А поки їх немає, - культуру повинні спонсорувати меценати. Для підтримки цього руху і потрібен відповідний закон.
Хоча, наголошує Ротару, суть закону про меценатство не в тому, щоб він був, а в тому, щоб він виконувався і працював, хоча для цього й необхідно буде внести зміни до десятка інших законів – про податкову систему, закон про благодійну діяльність тощо.
"Софія Ротару переконана, що людей, бізнесменів треба залучати до добра, духовності і культури економічними важелями, щоб для цього був вироблений законодавчий механізм", - сказала Пластун.
Суми стали 15-м містом, де проходить Всеукраїнський передвиборчий тур Ротару. Загалом відбудеться 30 концертів у різних областях України, за винятком Львівської, Закарпатської, Донецької та Луганської областей.
Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter