ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Європі не потрібні гроші Клюєвих і СПУ?

06.03.2006 15:54

"Земля Burgenland і Grazer Wechselseitige Versicherung AG прийшли до угоди про покупку Bank Burgenland за EUR100,3 млн. і з цією метою завершити процес приватизації до 30 червня 2006 року", - говориться в повідомленні компанії GRAVE, текст якого розміщений на її сайті.
Раніше український консорціум мав намір купити контрольний пакет акцій австрійського Bank Burgenland за EUR140 млн. і в наступному збільшити його капітал на EUR100 млн, передає "Інтерфакс-Україна".
Консорціум також називався в числі фаворитів цього конкурсу.
ВАТ "ММК ім. Ілліча" - один із трьох найбільших металургійних підприємств України. ЗАТ "Ілліч-Сталь" належить 90,4101% його акцій, інші - фізичним і юридичним особам.
Главою ММК ім. Ілліча є соціаліст Володимир Бойко. "Укрпідшипник" контролюється братами Клюєвими.
Бойко посідає 8 місце в списку СПУ у Верховну Раду.
Глава ради директорів "Укрпідшипника" Сергій Клюєв займає 62 місце в списку Партії Регіонів, а його брат депутат Андрій Клюєв – 14 місце в тому же списку.
Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter