ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Успiх -- це ще й податки

06.03.2006 15:59

Без сумнiву, це справедлива i заслужена нагорода, адже компанiя динамiчно розвивається, активно освоюючи новi ринки. За останнi 12 мiсяцiв обсяги продажу продукцiї компанiї зросли бiльш, нiж на20%.
На полiграфiчних потужностях пiдприємства вiддруковано понад 214 мiльйонiв екземплярiв газет та журналiв країни. За офiцiйними даними Державного комiтету статистики України, ТзОВ "Видавничагрупа "Експрес" увiйшло до трiйки лiдерiв української економiки (роздiл КВЕД-22.12 "Видання газет"), перемiгши у номiнацiї вiдомiкомпанiї   ЗАТ ХК "Блiц-iнформ" та ЗАТ "Український медiа-холдинг".
"Ми завжди вважали, що наш успiх -- це перш за все обов'язок чесно розрахуватись з державою, бо податки -- це найважливiшадопомога тим, хто сьогоднi у злигоднях, кому держава має пiдставити плече. Для нашої компанiї соцiальнi аспекти в дiяльностi завжди були i будуть прiорiтетними" -- заявив директор ТзОВ "Видавнича група "Експрес" Iгор Починок.
Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter