ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Вітренко й Кличко вичавили комуністів і Литвина?

06.03.2006 16:36

Такі результати соцопитування, проведеного Інститутом громадської думки 22-27 лютого.
За даними інституту, 3%-й бар'єр долають "Партія регіонів" (27,3%), Блок Юлії Тимошенко (20,2%), блок "Наша Україна" (13,6%), Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція" (6,7%), Блок "Пора-ПРП" (6,3%) і Соцпартія (5,8%).
Проти усіх проголосували б 2,8% опитаних. Відсотки надані з розрахунку до тих, хто виявив бажання йти на вибори.
Шанси на подолання 3%-ого бар'єра мають блок "Не Так!" (2,9%), Народний блок Литвина (2,7%), Компартія (2,5%), Блок "Держава-Трудовий Союз" (2,3%), партія "Віче" (2,3%), Блок Костенка і Плюща (2,0%) і блок "За Союз" (1,5%).
До кінця лютого 2006 року в порівнянні з початком місяця рівень довіри/недовіри громадян України до органів державної влади і представників політичної сфери практично не змінився.
Більше всього громадяни не довіряють Верховній Раді (баланс довіри-недовіри -34%) і уряду (-33%), судам (-31%), прокуратурі (-30%), місцевій владі (-24%) і СБУ (-10%).
Зросла недовіра до міліції (-36%). Негативний баланс довіри і в президента Віктора Ющенка (не довіряють 55%, довіряють 36%).
Серед партійних і політичних лідерів більше всього громадяни не довіряють Петру Симоненку (–46%), Віктору Ющенку (–41%) і Віктору Медведчуку (–27%).
Далі за рівнем негатива йдуть Наталія Вітренко (–25%), Юрій Єхануров (–21%), Олександр Омельченко (–20%), Володимир Литвин (–19%), Олександр Мороз (–14%), Віктор Янукович (–13%) і Юлія Тимошенко (–7%).
Соцопитування проводилося у всіх регіонах України. Методом інтерв'ю опитано 2015 респондентів по квотній вибірці, що репрезентує доросле населення України (старше 18 років) за статтю, віку, освітою, типом поселення і регіонам.
Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.
Українська правда

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter