ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

У Білорусі буде свій Майдан?

06.03.2006 19:15

"Білорусія в будь-якому випадку повстане проти свого диктатора", - заявив Козулін на прес-конференції в понеділок у Києві. Він зазначив, що на сьогоднішній день за офіційним результатом опитувань Лукашенко набирає близько 70% голосів.
Разом з тим, за його словами, після "прориву інформаційної блокади" з боку інших кандидатів у президенти, у тому числі опозиційних, в останній місяць рейтинг Лукашенка "катастрофічно падає". За словами Козуліна, на сьогоднішній день, за неофіційними даними опитувань, реальна підтримка Лукашенка складає максимум 30%.
Сам Козулін заявив, що він є "не опозицією, а альтернативою чинної влади, яка однозначно прийде їй на зміну".
Коментуючи можливість об'єднання з іншим опозиційним кандидатом Олександром Мілінкевичем, Козулін заявив, що сьогодні "є міф про єдиного кандидата". "Я - людина перемоги, людина результату, я не можу примикати до тієї опозиції, яка є віртуальною і яка йде від поразки до поразки", - заявив він, додавши: "Я не проти будь-якого об'єднання, але не віртуального, не заради боротьби, а заради досягнення результату".
Козулін також підкреслив, що "сьогодні неважливо, хто стане президентом - Козулін або Мілінкевич, сьогодні важливо, щоб президентом не став Лукашенко".
Говорячи про ініціативу вийти на вулиці в день голосування, він заявив про можливі провокації. Він закликав співвітчизників "у жодному разі не вступати в силовий конфлікт із правоохоронними органами".
"Ми повинні протиставити грубій сваволі, грубій силі духовність і розуміння того, що народ є хазяїном своєї країни, а не якийсь найнятий чиновник, тим більше з колгоспу", - сказав він.
"Інтерфакс-Україна"

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter