ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Харків став регіонально-русскоязычным?

06.03.2006 19:52

За це рішення проголосували 53 депутати, проти – троє.
Ухваленню рішення передувало тривале пікетування міської ради представниками національно-демократичних сил і гострі суперечки в сесійному залі.
Учасникам дискусії з числа присутніх захисників української мови депутати своїм рішенням відмовили надати слово, повідомляє УНІАН.
Один з депутатів у коментарі журналістам назвав це рішення піар-ходом мера Володимира Шумілкіна (йому належить ідея надання російській мові статусу офіційної в Харкові).
Рішення сесії передбачає написання російською мовою назв вулиць і застосування в документах місцевого самоврядування.
Що стосується використання російської мови в сфері освіти і судочинстві, то депутати вирішили звернутися з цього приводу до Верховної Ради, у компетенції якої вирішення таких питань, уже після виборів.
Депутат зазначив, що це питання дуже заполітизоване і "не додасть балів" тим, хто його ініціював.
У свою чергу, голова обласної організації Народного руху України, кандидат на посаду мера Харкова Анатолій Семенченко заявив, що це "жахливе рішення" місцевих депутатів.
Він зазначив, що в Харкові маса газет виходить російською мовою і тільки одна – українською, тому депутатам "потрібно було б мати совість".
На його переконання, таке ж рішення тепер депутати повинні ухвалити і щодо української мови.
У сесійній залі Семенченко висловив протест проти такого рішення особисто Шумілкіну і поклав на його стіл звернення супротивників мовної політики нинішнього міського голови.
Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter