ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Ющенко: Єхануров – молодець, не те що Тимошенко

07.03.2006 12:22

"Я думаю, що 2005 рік у плані роботи, яку зробив уряд Єханурова, був одним із найбільш успішних економічних і соціальних років України", – сказав Ющенко в інтерв’ю Першому Національному телеканалу.
Говорячи про соціальні показники минулого року, він нагадав, що рівень безробіття скоротився на 1,5% і становить нині 7%. Наповнення держбюджету зросло до рекордної позначки – в 1,6 разу більше, ніж у 2004 році,передає Українська правда. Вдвічі збільшилися валютні резерви країни.
За його словами, негативні тенденції в економіці, характерні для першого півріччя минулого року, восени були зламані. "З жовтня місяця ми маємо підйом практично всіх галузей промислового виробництва, окрім будівництва і оптової торгівлі", – зазначив президент.
На його думку, уряду Єханурова вдалося досить швидко перейти "від політики щомісячних криз, які супроводжували країну" до стабільної економічної ситуації. Це, в свою чергу, вплинуло на зростання заробітної плати та розвиток соціальних програм.
За минулий рік номінальна заробітна плата піднялася в середньому на 34%, а в бюджетній сфері – більш ніж у півтора рази, зазначив Ющенко. При цьому реальні доходи громадян виросли на 20%.
"Я сказав би, що це дуже здорові тенденції, які безумовно треба зберегти у 2006 році", – наголосив Ющенко. "І прем’єр, і його уряд сьогодні заслуговують хорошої, компетентної, позитивної оцінки", – сказав президент.
Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter