ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Литвин: "Якщо захочу, буду прем`єр-міністром...”

07.03.2006 13:43

"Мені не потрібно об'єднання заради того, щоб розподілити посади й у черговий раз поділити країну. Мене не приваблюють портфелі - я вже усе в цьому житті й у політиці бачив", - сказав він в інтерв'ю Комерсант-Власть.
"Я ні до кого не збираюся приєднуватися. Я думаю, що до центра, до конструктивізму будуть притягатися різні частини суспільства. Ми вже сьогодні відчуваємо, що в суспільстві є запит на конструктивізм", - відзначив Литвин.
За його словами, якщо говорити про блокування з кимось, то з'являються дві небезпеки. "Перша - інші затоваришують проти мене. Друга - в людей виникне спокуса: мовляв, чого ми будемо голосувати за цю партію, краще вже проголосуємо за ті, з ким він хоче блокуватися. Мені ж особисто потрібно, щоб ми були вагомою політичною силою, тому що це буде благо для країни", - сказав Литвин.
При цьому він не став прогнозувати, скільки відсотків одержить на виборах його партія. "Усе, що одержимо, буде наше. Це будуть відсотки стабільності. Я б не хотів обмежувати божу благодать", - сказав лідер Народного блоку Литвина. На питання, ким бачить себе після виборів, Литвин відповів: "Якщо захочу, буду прем'єр-міністром. Або просто головою Верховної Ради".
"Але зараз я хочу одного: щоб люди усвідомили, що ми - це ті люди, які дадуть результат. Я знаю, що таке президенти, прем'єр-міністри. Я багатьох з них бачив, брав участь у діалогах з ними. У мене є чітке уявлення, яким повинен бути президент, голова Ради, прем'єр. Я знаю зсередини проблеми України, я знаю минуле України", - сказав він.У той же час Литвин підкреслив, що в тому, що стосується інтересів країни, він "готовий співробітничати з ким завгодно, переступити через свої особисті симпатії й антипатії, якщо це буде потрібно для людей".
Литвин відмовився відповісти на запитання, з ким з політиків він ніколи не ввійшов би в одну команду. "Чому я повинен опускатися до таких деталей? Я б не хотів вести передвиборчу кампанію проти когось. Своїми питаннями ви мене штовхаєте на той шлях, яким йде більшість українських політиків", - сказав він.
Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

b

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter