ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Не підгодовуйте рак: вчені назвали продукт, яким "харчуються" онкопухлини

02.12.2017 13:53
Не підгодовуйте рак: вчені назвали продукт, яким "харчуються" онкопухлини

Фахівці Фламандського інституту біотехнологій (Бельгія) розповіли про масштабне дев'ятирічне дослідження, яке дозволило продемонструвати ефект Варбурга - феномен, що виявляється у високому споживанні цукру раковими клітинами. Іншими словами, виявилось, що цукор стимулює ріст злоякісних пухлин.

В онкології ефектом Варбурга називають особливість метаболізму ракових клітин, при якій вони, на відміну від здорових, виробляють основну частину енергії за рахунок розщеплення глюкози. В рамках нового дослідження бельгійські вчені змогли встановити зв'язок між метаболічним відхиленням і онкогенною активністю в ракових клітинах.

"Такі результати свідчать, що "споживання" цукру пухлинними клітинами призводить до циклу безперервної стимуляції розвитку і росту онкопроцесів", - говорить професор Йохан Тевелейн. Вчений зазначив, що відкритий фахівцями механізм допоможе, в тому числі, виготовити індивідуальні дієти для хворих на рак, пише  t1.ua.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter