ТЕХНОЛОГІЇ

Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.
Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.

Вчені пояснили, чому чоловік любить очима, а жінка - вухами

02.12.2017 17:57
Вчені пояснили, чому чоловік любить очима, а жінка - вухами
Спеціалісти з Британії підрахували, скільки жінки та чоловіки витрачають часу в своєму житті на споглядання одне одного. Виявляється, чоловіки в середньому витрачають 43 хвилини в день, аби встигнути порозглядати десятьох жінок. На це вони відводять цілий рік свого чоловічого життя. А от жінки витрачають на таке заняття вдвічі менше часу.
 
Чи не означає це, що для жінок справді не має значення зовнішність чоловіка, тоді як для чоловіка найважливішою є краса  жінки?
 
-- В народі прийнято казати, що чоловік любить очима, а жінка -- вухами. Така залежність з"явилась не випадково, а через різницю роботи мозку (йдеться про структуру цього органу та біохімічні процеси), -- коментує для видання "Добрий лікар" Євген Заїка, професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. 
 
Почнімо з того, що в людини є три основні системи сприйняття: слухова, зорова, тактильна. Так от домінантою для чоловіків виступає зорова система, а у жінки переважає слухова. Тому чоловікові приємніше дивитися на жінку (на її красу та посмішку), але часто нестепно її слухати. Тоді як для жінки вагомішими є слова, розумні, добрі та ласкаві. Хоча дивитися вона також любить, але це для неї вже справа другорядна.
 
-- Звідси й поширена думка, що чоловік має бути лише трішки  гарнішим за мавпу?
 
-- Можна провести чимало аналогій. Зокрема через таку різницю в  сприйнятті чоловіки полюбляють кохатися при світлі, аби можна було дивитися на тіло жінки. Тоді як жінки (йдеться про більшість) люблять робити це в темряві, але не терплять при цьому тишу, їм потрібні слова кохання.
 
Загалом же, якщо говорити про тенденцію, чоловік хоче мати красиву жінку й мовчазну. А жінка обирає собі супутника, що вміє красиво говорити. При цьому вона також любить дивитися на чоловіків, але не надає цьому такого значення як представники протилежної статі. Це закон природи, і нічого з цим не поробиш, ми такі різні. 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://polit-ua.com

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter